O nas

Jesteśmy polską marką specjalizującą się w produkcji luster łazienkowych z podświetleniem LED. W swojej gamie produktów posiadamy lustra w ramach metalowych, aluminiowych, w ramie MDF oraz modele z kolorowym szkłem i lustrem, które dedykowane są nie tylko do łazienek, ale również do salonu, przedpokoju czy sypialni.

Staramy się łączyć w produktach w naszym sklepie internetowym unikalne, nowoczesne wzornictwo z najwyższej jakości materiałami bawiąc się przy tym kształtem i formą i wierzymy, że takie połączenie zapewni Państwu satysfakcję i zadowolenie z naszych produktów.

Dlaczego Guarda?

 1. Najwyższa jakość oraz dbałość o detale

  Na najwyższą jakość produktu składa się dbałość o detale oraz jakość materiałów z jakich tworzy się dany wyrób, dlatego też nie korzystamy z chińskich tafli szkła, które posiadają niską odporność i ulegają korozji srebrnego podlewu, a nasze lustra produkujemy z belgijskich tafli AGC charakteryzujących się wysoką jakością. Każdy model lustra przed zapakowaniem przechodzi przez 4 etapy kontroli jakości, aby zminimalizować ryzyko wad produkcyjnych i ewentualnych niedociągnięć.

 2. Nowoczesne wzornictwo połączone z praktycznym wykorzystaniem

  Na naszą ofertę składa się ponad 100 modeli luster , dzięki czemu możemy zaproponować Państwu modele zarówno w stylu klasycznym, industrialnym, nowoczesnym, jak i loftowym czy skandynawskim. Bacznie śledzimy trendy w branży sanitarnej, uczestniczymy w targach branżowych, a także słuchamy głosu naszych Klientów i współpracujących z nami Architektów, aby móc na bieżąco modyfikować dla Państwa naszą ofertę i dostosować ją do zmieniających się trendów w projektowaniu wnętrz. Dodatkowo, dbając o praktyczne wykorzystanie naszych produktów dbamy o rozszerzanie gamy dodatków do luster takich jak zegar, lusterko powiększające, mata grzewcza, aby zapewnić Państwu jak największy komfort w wyborze produkt i umożliwić modyfikowania go pod własne potrzeby.

 3. Pomoc techniczna oraz fachowe doradztwo

  Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę i doradztwo zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu lustra. Wyróżnia nas otwarta komunikacja i elastyczne podejście do klienta, dlatego możemy dla Państwa wykonać indywidualny model lustra o dowolnym wymiarze, którego nie znajdziecie Państwo w naszej podstawowej ofercie.

 4. Krótki czas oczekiwania

  Wszystkie lustra, które Państwu oferujemy są produkowane przez naszą markę od podstaw i są robione na indywidualne zamówienie, dlatego potrzebujemy maksymalnie 10 dni roboczych na zrealizowanie Państwa zamówienia. Nie oferujemy gotowych, importowanych produktów z Chin, które nie gwarantują dostępności towaru.

 5. Darmowa wysyłka i bezpieczne pakowanie

  Zapewniamy Państwu darmową wysyłkę towaru niezależnie od rozmiaru lustra. Posiadamy bezpieczny system pakowania luster , wzorowany na wiodących firmach wysyłających w paczkach telewizory, który minimalizuje ryzyko stłuczenia i przy odpowiednim obchodzeniu się z paczką daje gwarancję dostarczenia lustra w całości.